Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Masáže

Masáže Plzeň

masaz.bmpMasáž klasická a relaxační předchází bolestem v pohybovém ústrojí, vzniklé bolesti pomáhá odstraňovat, celkově pomáhá regenerovat organismus, odstraňovat stres, upevňuje tělesné i psychické zdraví.

Masáž klasická a relaxační patří k nejstarším léčebným prostředkům a je pevnou součástí moderní fyzioterapie. Masáž vyvolává v těle místní, vzdálenou a celkovou reakci. Místní účinek masáže se projevuje na kůži urychleným ovlivňováním jejích povrchových vrstev, zvýšením sekrece potních žláz a normalizací napětí kůže, odstraňuje psychického napětí.

Masáž klasická a relaxační je důležitá pomoc při ovlivnění kůže, podkoží, svalů i vnitřních orgánů, slouží k uvolnění svalového napětí, dle potřeb naopak u oslabených svalů k jejich facilitaci. Jen cvičená ruka může zjistit změny tkáně při masáži v dané oblasti těla, nahmatat je a zároveň svým způsobem i rozlišit, a jen vzdělaný pracovník může následně ovlivnit pomocí masážních hmatů ztuhlost, nebo naopak ochablost. K tomu je nutná nejen zkušenost, ale i výborné teoretické a praktické znalosti funkce pohybového ústrojí.

Dárkový poukaz na masáž

Masáž je ideálním dárkem. Darujte dárkový poukaz na masáž. Pro vyřízení dárkového kontaktu nám volejte na telefon 377 52 32 77.

Objednávejte se v čase
po, út, čt
8-15 hod.
st, pá
8-12 hod.
Na telefonním čísle
377 52 32 77