Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Koncept léčení poruch pohybového ústrojí a bolesti

Koncept léčení poruch pohybového ústrojí a bolesti

Prioritní je správná diagnosa a léčba, nikoli zdlouhavé vyšetřování. Uděláme maximum pro pacienty, kteří se chtějí uzdravit. Profesionalita, odborný a lidský přístup, nikoli povrchnost a podbízivost, která je ve svém důsledku na škodu léčby a tím samotného pacienta. Léčíme příčinu nemoci, nejen její následky. Neodstraníme-li příčinu nemoci, nemáme šanci dlouhodobého úspěchu při léčbě daného problému.

Při léčení bolestivých stavů využíváme kromě rehabilitačních metod a metod fyzikální léčby i medikamentozní léčbu perorální, injekční nebo léčbu obstřiky. Subakutní a chronické fázi onemocnění se orientujeme převážně na využívání fyzikální léčby a nácviku správných pohybových stereotypů, abychom předcházeli recidivám onemocnění pohybového aparátu.

Rychlá a úspěšná úzdrava nastává při rehabilitaci poúrazových stavů, po ortopedických a neurochirurgických operacích, jsme schopni zlepšit funkci u středně těžkých deficitů po cévních mozkových příhodách.K dosažení optimálního výsledku nutná aktivní spolupráce pacienta. Odstranit bolest se vždy nepodaří, ale téměř vždy se zdaří ji zmírnit. Naším cílem je spokojený aktivní pacient.

Objednávejte se v čase
po, út, čt
8-15 hod.
st, pá
8-12 hod.
Na telefonním čísle
377 52 32 77